Malatya Silvermat Etiket

Malatya Silvermat Etiket | Malatya Silvermat Etiket Fiyatları | Malatya Silvermat Etiket Özellikleri | Malatya Silvermat Etiket Yazıcı | Malatya Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Malatya Silver Mat Etiket | Malatya Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Malatya silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir malatya etiket türüdür. Genellikle kitap ve malatya barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Malatya silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun malatya etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan malatya silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Malatya silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Malatya silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Malatya silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Malatya silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Malatya silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Malatya etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Malatya silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Malatya silvermat etiket, malatya termal etiket, malatya silver mat etiketler, malatya mat etiketler, malatya silver mat etiket fiyatları, malatya etiket fiyatları, malatya şeffaf etiket fiyatları, malatya silver mat barkod etiketi, malatya barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner