CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Malatya Baskılı Pide Kutusu

Malatya Baskılı Pide Kutusu | Malatya Pide Kutusu Fiyatları |Malatya Pide Kutusu  |Malatya Pide Kutusu Ölçüleri | Malatya Pide Kutusu İmalatı | Malatya Hazır Pide Kutusu | Malatya Pide Ve Lahmacun Kutusu | Malatya Pide Kutuları | Malatya Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, malatya baklava kutusu, pizza kutusu,malatya lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Malatya baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Malatya baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Malatya baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Malatya baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Malatya pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı malatya pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Malatya baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Malatya pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Malatya baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için malatya pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel malatya pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Malatya baskılı pide kutusu, malatya pide kutusu fiyatları, malatya pide kutusu imalatı, malatya pide kutusu , malatya baskılı pide kutusu fiyatları, malatya baskılı ambalajlar, malatya pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner