Malatya Lamine Termal Etiket

Malatya Lamine Termal Etiket | Malatya Lamine Termal Etiket Fiyatları | Malatya Lamine Termal Etiket Nedir | Malatya Lamine Termal Barkod Etiketi | Malatya Termal Etiketler | Malatya Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Malatya lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Malatya lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Malatya lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Malatya lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen malatya etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda malatya termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer malatya etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan malatya lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Malatya termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Malatya lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Malatya etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Malatya lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Malatya lamine termal etiket nedir? Lamine malatya termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel malatya lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Malatya lamine etiket, malatya termal etiket, malatya top etiket, malatya ribonsuz baskı, malatya baskılı etiket, malatya renkli termal etiket, malatya lamine termal barkod etiketi, malatya kuşe etiket, malatya termal etiket boyutları, malatya boş etiket, malatya termal etiket fiyatları, malatya lamine etiketler, malatya eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner