Malatya Güvenlik Etiketi

Malatya Güvenlik Etiketi | Malatya Garanti Etiketi | Malatya Güvenlik Etiketleri | Malatya Etiket | Malatya Alarm Etiketi | Malatya Güvenlik Etiketi Fiyat | Malatya Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Malatya garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan malatya güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya malatya kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan malatya güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi malatya olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket malatya kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Malatya güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel malatya güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Malatya garanti etiketi, malatya güvenlik etiketi, malatya etiket, malatya kırılgan etiket fiyatları, malatya termal etiket, eko etiket malatya , malatya güvenlik etiket fiyatları, malatya emniyet etiketi, malatya garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi malatya.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner