Malatya Polietilen Opak Etiket

Malatya Polietilen Opak Etiket | Malatya Opak Pe Polietilen Etiket | Malatya Opak Polietilen Etiket | Malatya Opak Etiket | Malatya Opak Etiket Fiyatları | Malatya Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Malatya

polietilen opak etiket

Malatya Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Malatya opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Malatya opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta malatya opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir malatya etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Malatya opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Malatya polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız malatya barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Malatya polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve malatya opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Malatya polietilen etiket, malatya polietilen opak etiket, malatya opak etiket fiyatları, malatya opak etiket, malatya opak polietilen (pe) etiket, malatya sembol etiket, malatya polietilen pe etiket, malatya opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner