Malatya Chromolux Etiket

Malatya Chromolux Etiket | Malatya Chromolux Etiket Nedir | Malatya Chromolux Etiket Fiyatları | Malatya Chromolux Etiket Baskı | Malatya Kromolüks Etiket | Malatya Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Malatya Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Malatya chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Malatya chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan malatya chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan malatya kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı malatya chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Malatya chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Malatya chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve malatya kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Malatya choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Malatya choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel malatya etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Malatya etiket, malatya etiket fiyatları, malatya barkod etiket fiyatları, malatya baskılı etiket fiyatları, malatya barkod, malatya rulo etiket fiyatları, malatya barkod fiyatları, malatya rulo etiket, malatya yapışkanlı etiket, malatya barkod sistemi, malatya barkod okuyucu, malatya barkod okuyucu fiyatları, malatya koli etiketi, malatya tekstil etiketi, malatya saten etiket, malatya metal etiket, malatya mat pp etiket, malatya mat pe etiket, malatya etiket baskı, malatya mat polietilen etiket, malatya lazer etiket, malatya boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner