Malatya Eko Termal Etiket

Malatya Eko Termal Etiket | Malatya Eko Termal Etiket Fiyatları | Malatya Eko Termal Kağıt | Malatya Termal Etiketler | Malatya Eco Termal Etiket Nedir | Malatya Top Termal Etiket | Malatya Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Malatya eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Malatya eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için malatya etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu malatya etiket en malatya ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Malatya eko termal etiket fiyatları ve malatya eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan malatya eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Malatya eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Malatya termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Malatya ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Malatya etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Malatya termal etiket, malatya etiket malatya, malatya boş etiketmalatya eco etiket, malatya etiket fiyatları, malatya eko termal etiket, malatya etiket, malatya eco termal etiket fiyatları, malatya sıra numarası etiketi, malatya ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner