CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Malatya Baskılı Pasta Kutusu

Malatya Baskılı Pasta Kutuları | Malatya Pasta Kutusu | Malatya Pasta Kutusu Fiyatları | Malatya Baskısız Pasta Kutusu | Malatya Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Malatya Pasta Kutusu Baskılı | Malatya Pasta Kutusu Siparişi | Malatya Baskılı Kutu | Malatya Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Malatya pasta kutusu, malatya baklava kutusu, malatya pizza kutusu, malatya lahmacun kutusu, malatya pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Malatya baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Malatya baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Malatya baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı malatya pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Malatya baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Malatya Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Malatya baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için malatya pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel malatya pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Malatya baskılı pasta kutusu, malatya baskılı pasta kutusu fiyatları, malatya pasta kutuları, malatya pasta kutusu fiyatları, malatya pasta kutusu imalatı, malatya baskılı pasta kutusu ve fiyatı, malatya ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner